اطلاعاتی در رابطه با عایق الاستومری صوتی

عایق الاستومری یکی از انواع عایق در جهان می‎باشد که از کاربردهای بالایی در صنایع مختلف برخوردار می‎باشد و جایگزینی مناسب برای انواع عایق‎های سنتی می‎باشد. عایق الاستومری دارای ویژگی‎های منحصربفردی بوده است که به سبب آن این نوع عایق از دیگر انواع عایق موجود بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

ماندگاری بالا این نوع عایق یکی از مهمترین دلایلی است که عایق الاستومری را از دیگر عایق‎ها متمیز خواهد کرد. داشتن عمر بالا یکی دیگر از مزیت‎های عایق الاستومری می‎باشد. این نوع عایق می‎تواند در حدود 30 سال عمر کند و کاملا سالم بماند. داشتن طول عمر بالا سبب شده تا ترجیح داده شود تا در بسیاری از صنایع از عایق الاستومری استفاده شود.

با توجه به عمر بالای این عایق لوله‎هایی که با استفاده از آنها پوشیده خواهند شد نیز از عمر بالاتری برخوردار خواهند شد و سال‎ها بدون کوچکترین آسیب، صدمه‎ای و خوردگی حفظ خواهند شد. یکی از دیگر مواردی که می‎توان این عایق‎ها را بر اساس آن مورد بررسی قرار داد بررسی عایق الاستومری از لحاظ بهداشتی می‎باشد.

با توجه به ویژگی‎هایی که در این نوع عایق وجود دارد می‎توان از آنها در اتاق‎های بیمارستان، مراکز بهداشتی، درمانی و آزمایشگاهی استفاده کرد. پیشنهاد می‎شود در چنین مکان‎هایی با توجه به وجود ویژگی‎های منحصربفردی که در عایق الاستومری وجود دارد از این نوع عایق استفاده شود.

استفاده از این نوع عایق‎ها با توجه به این موضوع که دارای طول عمر بالایی هستند بسیار مقرون به صرفه بوده و در صورت استفاده از آنها می‎توانید تمامی نیاز ساختمانتان و تاسیسات مورد نظرتان را برطرف سازید.

عایق الاستومری صوتی

این نوع یکی از انواع مختلف موجود از عایق الاستومری می‎باشد که از آن برای مکان‎هایی استفاده می‎شود که نیاز است در آنها از عایق صوتی استفاده شود. وجود اندازه‎های مختلفی از این نوع عایق سبب شده تا با توجه به نیازتان بتوانید هر میزان از آن را تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. برای مطالعه مطالب بیشتر به آدرس http://www.عایق-الاستومری.net/آشنايي-با-انواع-عايق-الاستومري/ مراجعه فرمایید.

از عایق الاستومری صوتی می‎توان در ساختمان‎ها، مراکز صنعتی و بسیاری دیگر از موارد استفاده نمود. این نوع عایق برای جلوگیری از سر و صدای ایجاد شده توسط پمپ‎ها، فن، پرس، کمپرسور، توربین نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت که با توجه به کیفیت و کارایی بالایی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در صورتی که قصد دارید از عایق الاستومری استفاده نمایید نکاتی وجود دارد که بهتر است در زمان خرید به آنها توجه کنید تا بتوانید عایق مورد نظرتان که نیازتان را برطرف می‎کند دسترسی پیدا کنید. میزان ضخامت و فشردگی در هنگام خرید عایق الاستومری از نکات ضروری می‎باشد که حتما باید به آن توجه شود و این ویژگی‎ها باید با توجه به نیازتان و مکانی که از این عایق قصد دارید استفاده نمایید مشخص شود. 

عایق‎های صوتی که در مراکز صنعتی بکار برده خواهند شد از ضخامت و تراکم بالاتری نسبت به عایق الاستومری استفاده شده در منازل برخوردار می‎باشند. دلیل این تراکم و ضخامت بالا در عایق صوتی صنعتی به دلیل وجود سر و صدای بیشتر در این گونه مکان‎ها می‎باشد که در صورت استفاده از این نوع عایق می‎توان تا حد زیادی از پخش صدا در مکان‎های صنعتی جلوگیری بعمل آورد. برای آشنایی بیشتر با عایق الاستومری صوتی روی لینک کلیک کنید.

عایق الاستومری صوتی آکوستیک

این عایق یکی از انواع عایق موجود در بازار می‎باشد که از آنها برای عایق‎کاری مناطقی استفاده خواهد شد که نیازی به انتقال آنها نیست و همواره ثابت می‎باشند. عایق آکوستیک را می‎توان برروی دیوارها، بین دیوارها، برروی درب‎ها و یا به شکلی زیر کار مورد استفاده قرار داد. عایق صوتی آکوستیک دو نوع مختلف دارد که با نام‎های عایق الاستومری صوتی آکوستیک ساده و موج‎دار در بازار موجود می‎باشند که در صورت نیاز از هرکدام از آنها می‎توان استفاده کرد.

 

دسته ها: مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.