اطلاعات کلی در رابطه با عایق الاستومری رولی ساده

عایق الاستومری به دلیل داشتن ویژگی های زیادی که دارد توانسته است طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند و به راحتی جایگزین عایق های قدیمی شود. عایق الاستومری سبک و انعطاف پذیر است و دارای ضریب انتقال حرارتی کمی است.

با استفاده از عایق الاستومری می توان به میزان زیادی از هزینه های مربوط به انرژی را کم کرد. نصب عایق الاستومری بسیار ساده و راحت است.

یکی دیگر از مواردی که موجب شده است عایق الاستومری مورد علاقه ی همگان شود این است که در برابر خوردگی, فشار, رطوبت, حرارت, آب, آتش, قارچ, روغن و مواد شیمایی  بسیار مقاوم است.

به دلیل نداشتن هیچ گونه ذره ای خطرناک برای نصاب عایق الاستومری هیچ حساسیت پوستی اتفاق نمی افتد. یکی دیگر از ویژگی های عایق الاستومری نگهداری و نظافت راحت آن است. در ادمه قرار است ما را با عایق الاستومری رولی ساده آشنا کنیم با ما همراه باشید.

 

عایق الاستومری

عایق عای رولی مدل های متفاوتی دارند وهر یک از آنها برای آب و هوا و محیطی طراحی شده اند و کاربرد دارند. عایق الاستومری در ضخامت های مختلف تولید می شود و در بازار عرضه میگیرد و بیشتر بر روی سطح های بیرونی کانالل های هوا، منابع، مخازن، لوله های تاسیسات و ... نصب می شوند.

اما عایق الاستومری رولی ساده بیشتر در مخازن و منابع، کانال‌کشی تهویه متبوع، سیستم‌های گرمایشی، سیستم‌های تبرید، خطوط لوله سرد و گرم نصب می شوند. این عایق ها به دلیل داشتن ویژگی های مخصوص به خود مورد استقبال همگان قرار گرفته اند.

یکی از ویژگی های بسیار مفید این نوع عایق این است به اندازه ی زیادی از به حدر رفتن حرارت در سیستم های تهوبه جلوگیری می کند. عایق الاستومری لوله ای ساده از ویژگی های بیشتری نیز برخوردار است. کاربرد اصلی عایق الاستومری لوله ای رولی ساده برای عایق کاری سیستم‌های تاسیساتی در فضا های داخلی ساختمان ها است و همین طور گزینه ی بسیار خوبی برای لوله هایی با قطر بزرگ است.

این عایق ها در عرض های 1000 میلی متر و 1200 میلی متر و همین طور در طول های 6، 9، 13، 19،25، 32، 50 میلی متری را متناسب با نیاز تهیه کرد.

عایق الاستومری رولی در مدل های متفاوتی مثل رولی با روکش آلومینیوم19،25،  رولی ساده19،25،  رولی پشت چسبدار19،25،  رولی موجدار و رولی با روکش پروتکت بلک وجود دارد که عایق الاستومتری رولی ساده همان طور که میبینید یکی از آنها است.

 

مشخصات فنی عایق الاستومری رولی ساده

دمای کارکرد عایق الاستومری رولی ساده بین 30 الی 110 درجه سانتی گراد می باشد.

چگالی عایق الاستومری رولی ساده بین 45 الی 70 کیلوگرم بر متر مربع می باشد.

ضریب انتقال حرارت عایق الاستومری رولی ساده 0.032 وات بر متر درجه کلوین می باشد.

 

اطلاعاتی در مورد نصب عایق‌های الاستومری

چنانچه می خواهید عتیق الاستومی رولی ساده را بر روی سطح بچسبانید بایستی از چسب مخصوص استفاده کنید. همین طور با استفاده از نوار درزگیر می توانید درزهای موجود راپوشش دهید.

همچنین بدانید که برای بریدن این عایق ها می توانید از قیجی یا کاتر استفاده کنید. شما می توانید با تهیه این محصول و نصب آسان آت از طول عمر طولانی آن به اندازه کافی بهرمند شوید.

درست است قیمت عایق الاستومری از پشم سنگ بیشتر است اما با در نظر گرفتن ویژگی منحصر به فرد موجود در آنها قیمت را قابل قبول می کند. برای خواندن سوالاتی در مورد عایق الاستومری روی لینک کلیک کنید.

عایق الاستومری رولی ساده دقیقا مطابق با سایر عایق های این گروه ویژگی های زیادی دارد و همین طور در آنها خصوصیات مشابه نیز وجود دارد. به طور کل شما برای خرید هر چیزی بهتر است ابتدا از ویژگی های آن به طور کامل اطلاعات کسب کنید. برای عایق الاستومری نیز همین طور است بهتر است قبل از خرید آن از ویژگی های آن باخبر باشید.

 

ویژگی های عایق الاستومری رولی ساده

دارای مقاوت بالا در برابر خوردگی، رشد قارچ، رطوبت، بخار، روغن و مواد شیمیایی، آتش و رشد کپک.

دارای وزن سبک

دارای انعطاف پذیری زیاد

بدون داشتن گرد و غبار و الیاف

بدون ایجاد حساسیت

دسته ها: مقالات

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.