عایق الاستومری لوله ای

عایق الاستومری  لوله ای

عایق های حرارتی الاستومری   لوله ای  به صورت شاخه های 2 متری از سایز 6mmالی 114mm درضخامتهای ،9،13،19،25  تولید می شوند این عایق ها به دلیل ضریب هدایت گرمایی پایینی که دارند جهت عایقکاری لوله ها در سیستم های سرمایشی و گرمایشی در فضاهای بسته استفاده می شود.عایق های لوله ای مطابق با استانداردهای محیط زیست می باشد و از زنگ زدگی لوله های فلزی جلوگیری میکند.


عایق الاستومریک لوله ای را نیز با پوشش فویل آلومینیومی در ضخامت های گوناگون بصورت فویل آلومینیوم ساده و فویل آلومینیوم نخدار(مسلح) می توان تولید نمود.مزایای استفاده از عایق الاستومریک

۱-عایق الاستومریک از آلودگی های زیست محیطی از جمله مواد سرطان زا که در موارد مشابه،مثل عایق های سنتی از جمله پشم شیشه و پشم سنگ وجود دارد،کاملاً عاری می باشد. 

۲- عدم تاثیرگذاری و نفوذ گردوخاک ،ریزگرد و غبار در ساختار عایق الاستومریک. 

۳- مقاومت عایق الاستومریک در برابر رطوبت،شبنم،بخار و آب باران و برف بسیار بالاست،بطوریکه ضدآب بودن را جزوِ خصوصیات ویژه ی عایق الاستومریک به شمار می آورند. 

۴- عایق الاستومریک در برابر آلودگی های بیولوژیکی بسیار مقاوم می باشد و از ایجاد و گسترشِ هرگونه جِرم ، آلودگی و قارچ جلوگیری می کند. 

۵- مقاومت عایق الاستومریک در برابر پارگی و از هم گسیختگی بسیار بالا و دارای پایداریِ زیادی می باشد. 

۶- عایق الاستومریک در برابر اثراتِ سوء اشعه ماورای بنفش مقاوم بوده و از تاثیرات منفی که بر لایه ازن از ترکیبات شیمیایی متساعد می شود مصون می باشد. 

۷- ساختار فیزیکیِ عایق الاستومریک طوری شکل گرفته که در برابرِ خوردگی و اثرات اسیدی و شیمیایی مقاومت می کند. 

۸- از جمله مهمترین و اساسی ترین ویژگی های ذاتیِ و اصلیِ عایق الاستومریک ،ضریب انتقال حرارتیِ بسیار پایینِ آن می باشد. 

۹- نصب و اجرای آسانِ عایق الاستومریک بصورت خودبست از مزایای دیگرِ عایق الاستومریک می باشد.این خصوصیت باعث آسان شدنِ کار در جاهایی شده است که باید عایق الاستومریک در ارتفاعات بالا بر روی سطوح مورد نطر نصب گردد. 

۱۰- ساختار عایق الاستومریک طوری است که عاری از هرگونه فیبر بوده و از تولید هرگونه ریزگرد و غبار مصون می باشد. 

۱۱- انعطاف پذیریِ بالا و امکان استفاده از عایق الاستومریک  در مواضعِ مختلف با اشکال گوناگون. 

۱۲- خاصیت غیرسمّی بودنِ عایق الاستومریک باعث شده مجریان و کاربران انواع عایق ها به استفاده از عایق الاستومریک ترغیب شوند. 

۱۳- امکان ایجاد انواع کاور و پوشش بر روی سطوح عایق الاستومریک وجود دارد. 

۱۴- قابلیتِ از پیش چسب زدن و تجهیزِ سطح عایق الاستومریک به چسب عایق الاستومریک و اسانتر کردنِ مراحلِ نصب عایق الاستومریک. 

۱۵- امکان رنگ آمیزیِ سطح بیرونیِ عایق الاستومریک پس از نصب آن برای ایجاد نمایی شکیل و زیبا. 

۱۶- امکان تولید انواع عایق الاستومریک بصورت رولی و لوله ای. 

۱۷- قابلیت تولید عایق الاستومریک در ضخامت های گوناگون.